Apie mus

UAB „Viksta“ bendra šeimos idėja įkurta 2007 metais sausio 16 d.  Įmonė savo veiklą pradėjo nuo triašių savivarčių nuomos paslaugų ir valdoma šeimos vertybių pagrindu, dirbant kryptingai, nuolat tobulėjant bei plečiant teikiamų paslaugų sąrašą, šiandien dieną rodo patirtį bei stabilią poziciją rinkoje. Įmonės atsakomybė prieš klientą padeda turėti ilgalaikius partnerius ir bendradarbiauti su visomis statybinėmis kompanijomis Lietuvoje, kartu orientuojantis ir į smulkius pavienius klientus, vertinančius kokybę ir profesionalų darbą.

Kad mūsų konkurencinis pranašumas būtų optimalus kainos ir kokybės derinys bei lankstus klientų aptarnavimas, įmonės transporto parką nuolat modernizuojame bei plečiame. Šiuo metu mūsų teikiamos paslaugos:

  • Birių krovinių pervežimas vilkikais su savivartėmis puspriekabėmis;
  • Triašių savivarčių nuoma;
  • Bortinių sunkvežimių nuoma;
  • Mini krautuvų BOBCAT nuoma su įvairias padargais;
  • Mini ekskavatorių nuoma;
  • Ekskavatorių – krautuvų nuoma;
  • Žemės kasimo ir lyginimo darbai, sklypų tvarkymas, pastatų griovimas;
  • Sniego valymas ir druskos barstymas.

Mūsų įmonėje dirba didelę patirtį turinčių profesionalų ir naujų idėjų bei iniciatyvos ir energijos nestygstančių jaunų darbuotojų komanda, kuriai siekiant bendro tikslo – dirbti kokybiškai ir suteiktų paslaugų rezultatais viršyti partnerių lūkesčius – yra suteikti finansiškai stiprios ir gerą kredito istoriją turinčios įmonės „Stipriausi Lietuvoje 2017 – 2019“ sertifikatai.

 

UAB „Viksta“ tikslas

Suteikti kokybiškas paslaugas, o jų teikimo metu perimti visus partnerio rūpesčius, susijusius su užduotimi ir norimu rezultatu. Siekti, kad mūsų teikiamų paslaugų rezultatas viršytų partnerio lūkesčius.

UAB „Viksta“ misija

Būti patikimais ir ilgalaikiais partneriais, teikiančiais savalaikes ir profesionalias paslaugas.

UAB „Viksta“ vizija

Turint kompetentingą bei profesionalią komandą ir modernų transporto parką tapti lyderiu savo veiklos srityje.

+370 615 15344

info@viksta.lt

Pateikite užklausą internetu: